0
dss 0
0 0,00€
Ostoskori on tyhjä!
Nuorista pelaajista tulee tulevaisuuden päävoima
27 Sep

Nuorista pelaajista tulee tulevaisuuden päävoima

Tällä nopean kehityksen aikakaudella jalkapallon alalla nuoria pelaajia on noussut peräkkäin, ja heistä on vähitellen tullut tärkeitä henkilöitä tiimissä voiton tai tappion hallitsemiseksi. Kun Lingard, Sterling, Harland ja muut 95 vuoden jälkeiset pelaajat ovat alkaneet tulla kansainvälisen jalkapallon päähenkilöiksi, jalkapallo on vihdoin siirtynyt uudelle nuorten ja vanhojen tilalle.

Uuden sukupolven maalivahtina valittiin Shincon Euroopan cupin mestarin Italian päävoima Donnarumma, joka on juuri siirtynyt Milanosta Pariisiin. 21-vuotiaalla Donnarummalla on rauhallinen ja vakaa tila ikänsä jälkeen. Hänellä on taitoja maalivahtina. Luonnolliset edut, pitkä paino, nopea reagointi, sitä voidaan kutsua Italian Dinghai Shenzheniksi! Donnarumma on vuoden 2020 Euroopan cupin paras pelaaja.

Puolustuksen kannalta kanadalainen nerokas puolustaja Alfonso Davis on vasta 21 -vuotias, mutta hän on jo ottanut pääaseman Bayernissa. Hän on erittäin nopea, hänellä on paljon fyysistä energiaa ja hänellä on vahva vastakkainasettelu. Davisilla on rajaton tulevaisuus Bundesliigassa. ! Mukana on myös Ashraf, 23-vuotias marokkolainen pelaaja, joka osallistui Inter Milanin Serie A -mestaruuteen viime kaudella. Tällä kaudella Pariisin Saint-Germainiin liittynyt Ashraf on edelleen terävä veitsi oikealla ja aggressiivinen. Keskuspuolustajiin kuuluvat Dericht ja Comte. Dericht on pitkä, hänellä on vahva sieppaus- ja varastokyky, ja se ottaa huomioon nopeuden ja voiman täydellisen yhdistelmän. Se on tulevan puolustuksen pilari. Comte on rauhallinen persoona ja kykenee kattamaan koko kentän. Hän on Valioliigan jättiläisten Chelsean kohdesaalis!

Keskikentän voimakas voima on myös kuumin Mount. Kaikki näkivät hänet esiintyvän Chelsea jalkapallopaita, ja fanit saivat kiitosta ja kannustusta. Nuori ja komea vuori oli täynnä ketteryyttä, pelasi älykkäästi ja tyylikkäästi, eikä säästäisi vaivaa puolustuksessa. Juoksemalla auttamaan joukkuetta voittamaan monia voittoja, voidaan nähdä, että hänen voimansa riittävät tekemään tulevaisuudestaan ​​valoisan.

Hyökkääjää johtaa uusi vertaansa vailla oleva kaksinkertainen ylpeys. Mbappé ja Harland, taivaan kyvyt, ovat epäilemättä vahvoja. Harland teki viime kaudella 41 maalia Dortmundissa. Mbappé on ollut kuuluisa pitkään ja tehnyt maalin Pariisissa viime kaudella. Ligue 1 Golden Boot voitti 42 maalia. Tällä kaudella hän on tehnyt yhteistyötä Messin ja Neymarin kanssa. Mbappén potentiaalia on lisätty. Tällä hetkellä hän on tehnyt 4 maalia ja lähettänyt 4 syöttöä, ylittäen Messin! Mbappesta ei ole sovittu tulemaan Messin vihreäksi lehdeksi, ja seuraavaksi hän saa jalkapallopaidat, jonka joukkueesta tulee jalkapallon painopiste. Mutta nuoret pelaajat, joilla on tämä elinvoima, työskentelevät ahkerasti, ja tulevaisuus on rajaton.

Comments
Write Comment
Asiakkaiden suosittelemat pelipaidat